• Latvija, Rīga

  Vai ir iespējams dažos teikumos raksturot savu pilsētu, savu valsti? Vai ir reāli to atspoguļot nelielā bukletiņā? Mēs drosmīgi pieņēmām šo izaicinājumu un radījām savu skatījumu Rīgas plānošanas reģiona konceptuālajam stāstam par mūsu neatkārtojamo galvaspilsētu un ne tikai… Nav noslēpums, ka bieži “mazāk ir vairāk”. Tāpēc mēs ticam, ka vienkāršs, bet profesionāli pārdomāts un ar izjūtu veidots dizains ir jaudīgs veids, kā tapt pamanītam!

 • Spēlmaņu nakts

  Esam priecīgi un lepni par ciešo sadarbību ar Latvijas Teātra darbinieku savienību jau vairāk nekā 10 gadu garumā. Kopīgiem spēkiem veidojam Latvijas Teātra balvas “Spēlmaņu nakts” reklāmas materiālu dizainu. Katrs gads ir bijis neatkārtojams, pilns jaunu izaicinājumu, arī satraukuma, arvien pieaugot atbildības sajūtai nemitīgi mainīgajā radošajā vidē, lai viss tiktu paveikts pēc iespējas labāk. Rezultātā ir tapuši interesanti bukleti, eleganti ielūgumi, afišas, vides reklāmas un pat galda un sienas kalendāri.

  Spēlmaņu nakts
 • Medicīna, vēsture, personības

  Sadarbībā ar biedrību “Skaldu raksti” esam radījuši jau 3 intriģējošas grāmatas par 3 izciliem ārstiem – profesoriem Nikolaju Skuju, Ivaru Siliņu un Jēkabu Prīmani. Grāmatas ļauj ieskatīties Latvijas medicīnas vēsturē un atklāt fascinējošas detaļas par tā laika sabiedrību, personībām un notikumiem laikmeta kontekstā. Saistošos stāstus papildina plašs vizuālais materiāls. Katrai no grāmatām ir savs dizaina risinājums – tikpat neatkārtojams kā paši grāmatu varoņi.

  Medicīna, vēsture, personības
 • JŪRMALA. Koka dekori

  Viens no mūsu 2015. gada iedvesmojošākajiem veikumiem – grāmata “Jūrmala. Koka dekori”.Cietā sējuma 84 lappusēs slēpjas brīnišķīgs vizuālais materiāls par Jūrmalas koka arhitektūru, papildināts ar kodolīgiem galveno tendenču aprakstiem latviešu, angļu un krievu valodās – patiess kultūrvēsturiskais baudījums. Grāmatas idejas autors Gundars Ūķis ciešā sadarbībā ar mākslinieci Ievu Upmaci profesionāli radījuši gaumīgu vizuālo stāstu ar īpašu atmosfēru.